KONST / Oljemålningar / Oljemålning 5544561

nr 554 4561

Sent 1800-tal, Landskap med slott, 65 x 88

Kondition: krackeleringar

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 24 november 2008
kl 19:08:09

22/11 20:30:25 1      Vinnande bud